< До головного меню

ПРО ЕФЕКТИВНІСТЬ ФОРМУЛИ ОПОЛІСКУВАЧА «ЛІСОВИЙ БАЛЬЗАМ» У ПРИГНІЧЕННІ АКТИВНОСТІ ШТАМУ КОРОНАВІРУСУ НА 99,9%

Результати лабораторних досліджень, проведених в незалежній міжнародній лабораторії Microbac Laboratories, показують ефективність формули ополіскувача «Лісовий бальзам», що містить антимікробний інгредієнт СРС (Cetyl Pyridinium Chloride - цетилпіридинію хлорид) в концентрації 0,07%, в пригніченні активності нового штаму коронавірусу на 99.9% протягом 30 секунд. ¹ 
Дослідження проводилися за дорученням дослідного центру Unilever Research Laboratories.
¹ Результати in-vitro тестів на штамі вірусу 229Е, SARS-COV-2 США, 2020. На стадії фінального підтвердження.

Що таке технологія СРС?
срсТехнологія СРС - використання інгредієнта СРС (Cetyl Pyridinium Chloride - цетилпіридинію хлорид) як активного компонента в ополіскувачах «Лісовий бальзам», разом із відваром трав і комплексом хвойних масел для боротьби з бактеріями, що викликають основні проблеми порожнини рота - карієс, кровоточивість і запалення ясен, виникнення неприємного запаху з рота.
Інгредієнт СРС (Cetyl Pyridinium Chloride - цетилпіридинію хлорид) також широко використовується в стоматологічній галузі, відомий своїми антибактеріальними, антимікробними та антивірусними властивостями, рекомендований ВООЗ для використання проти вірусу SARS-CoV-2 при дезінфекції та стерилізації в медичних установах.На даний момент 3 ополіскувача «Лісовий бальзам» містять концентрацію СРС 0,07%:

- Ополіскувач для порожнини рота з корою дуба проти кровоточивості ясен

- Ополіскувач для порожнини рота з шавлією проти запалення ясен

- Ополіскувач для порожнини рота Форте Актив


До кінця 2021 року прийнято рішення збільшити вміст СРС до концентрації 0,07% у всіх засобах для ополіскування бренду «Лісовий бальзам»2
Проведені дослідження дозволяють припустити, що використання ополіскувача може стати додатковим заходом в період пандемії на рівні з іншими гігієнічними процедурами (носіння маски, соціальна дистанція, миття рук, уникнення торкання слизових очей, носа і рота руками), мета яких - обмежити швидкість поширення нового штаму коронавірусу.
Необхідно відзначити, що технологія СРС в складі ополіскувача для порожнини рота не гарантує повну зупинку передачі вірусу від людини до людини, також ополіскувач «Лісовий бальзам» є косметичним засобом і не може застосовуватися з метою лікування.
¹Результати in-vitro тестів на штамі вірусу 229Е, SARS-COV-2 США, 2020. На стадії фінального підтвердження. 

2За винятком дитячого та двофазних ополіскувачей «Лісовий бальзам».

Як діє ополіскувач для порожнини рота з технологією СРС?

Новий штам коронавірусу SARS-COv-2 передається від людини до людини здебільшого через крапельки слини при видиху або виділення з носа. Таким чином, зменшення кількості вірусу в роті за допомогою ополіскувача для порожнини рота з технологією CPC потенційно може допомогти знизити ризик поширення вірусу.Які докази того, що ополіскувач для порожнини рота з технологією CPC пригнічує активність нового штаму коронавируса SARS-COV-2?
Unilever співпрацювала з провідними лабораторіями для проведення тестів, щоб з'ясувати, чи може ополіскувач для порожнини рота з технологією CPC пригнічувати активність нового штаму коронавірусу SARS-COV-2. Дослідження проводилося незалежною міжнародною лабораторією Microbac Laboratories.
Попередні результати лабораторних in-vitro тестів показують, що вже після 30 секунд ополіскувач для порожнини рота «Лісовий бальзам» з технологією СРС 0,07% ефективний у зниженні кількості вірусних частинок SARS-CoV-2 на 99,9% *.
*30 секунд - рекомендований час використання ополіскувача для порожнини рота.

Важливі доповнення
1. Завжди дотримуйтесь порад місцевих органів охорони здоров'я.
2. Дотримуйтесь всіх необхідних гігієнічних заходів в період пандемії (носіння маски, соціальне дистанціювання, миття рук, уникнення торкання слизових очей, носа і рота руками, використання санітайзера і ін.)
3. Технологія СРС в складі ополіскувача для порожнини рота не гарантує повну зупинку передачі вірусу від людини до людини
4. Ополіскувач «ЛЛісовий бальзам» є косметичним засобом і не може застосовуватися з метою лікування.


Відповіді на типові запитання

Чому компанія Unilever провела ці дослідження?
Ці дослідження є закономірним наслідком триваючих обговорень в світовому медичному і науковому співтоваристві щодо потенційного використання ополіскувача для порожнини рота в якості додаткового заходу, що сприяє скороченню поширення коронавірусу. Компанія Unilever провела це дослідження, щоб з'ясувати, чи можуть деякі види ополіскувача для рота потенційно стати додатковим заходом гігієни, який люди можуть застосовувати, щоб допомогти зменшити поширення коронавірусу.
Що показують результати дослідження?
Попередні результати показують, що ополіскувачі для порожнини рота з СРС ефективні в пригніченні активності нового штаму коронавірусу на 99,9% після 30 секунд.
* 30 секунд-це рекомендований час використання ополіскувача для порожнини рота.
 Таким чином, ці результати дозволяють припустити, що регулярне використання ополіскувача «Лісовий бальзам» з СРС 0,07% може допомогти скоротити поширення коронавірусу.
Чи є ополіскувач «Лісовий бальзам» з СРС ліками від COVID-19?
Ні, ополіскувачі «Лісовий бальзам» не є лікарським засобом. Результати дослідження також не демонструють, що ополіскувач для порожнини рота з СРС може бути ліками від COVID-19. Використання ополіскувача «Лісовий бальзам» не є гарантією того, що він захистить від передачі вірусу. Слід продовжувати дотримуватися встановлених заходів захисту, рекомендованих органами охорони здоров'я, включаючи миття рук, фізичне дистанціювання і носіння масок.
Чи безпечно використовувати ополіскувач «Лісовий бальзам» для всієї моєї сім'ї?
Ополіскувач «Лісовий бальзам» з технологією СРС є косметичним засобом для людей старше 14 років, який дозволяє підтримати зуби і ясна в хорошому стані, а також для боротьби з бактеріями, що викликають основні проблеми порожнини рота (карієс, проблеми ясен, наліт, неприємний запах з рота). СРС - це інгредієнт з антибактеріальними і антивірусними властивостями, який широко застосовується в стоматологічній галузі. Обмежень по використанню СРС в концентрації 0,07% в засобах для щоденного застосування немає. Дотримуйтесь інструкцій, вказаних на упаковці.
Чи корисний ополіскувач з технологією CPC для порожнини рота?
Формула ополіскувача «Лесной бальзам» на відварі трав з комплексом хвойних масел і технологією CPC має клінічно доведену ефективність у запобіганні утворення бактеріального нальоту, що грає важливу роль для підтримки здоров'я порожнини рота. Використання ополіскувача «Лесной бальзам» забезпечує очищення від бактеріального нальоту в областях, які важко чистити зубною щіткою (міжзубні проміжки, задні поверхності корінних зубів, приясенні області зубів).
Як часто слід використовувати ополіскувач «Лесной бальзам»?
Рекомендована частота використання: 2 рази на день не менше 30 секунд.