< До головного меню

Онлайн діагностика

Тест: «Як багато зубів вам вдасться зберегти до 70 років?»

Генетика, правильне харчування, чищення зубів два рази в день - сьогодні стоматологи кажуть, що для збереження здоров'я зубів все це недостатньо. Хочеш дізнатися, скільки рідних зубів залишиться у віці за умови Вашої турботи про порожнини рота на сьогоднішній день? Пройдіть короткий тест і дізнайтеся майбутнє Ваших зубів!

Питання 1
Скільки Вам років?
Скільки зараз у Вас своїх зубів?
Подивіться на Ваші ясна, якого вони кольору?
Під час їжі Ваші зуби особливо чутливі до солодкого і солоного, гарячого і холодного?
Чи кровоточать Ваші ясна під час чищення?
Чи буває таке, що Ви відчуваєте язиком або яснами, як хитаються Ваші зуби?
Чи з'являються у вас виразки і ранки на яснах, щоках або на язику?
Як Ви дбаєте про здоров'я ясен?
Дайте відповідь, тільки чесно, як часто Ви відвідуєте стоматолога?
А Ви пам'ятаєте посмішку своєї улюбленої бабусі? Спробуйте згадати, скільки приблизно зубів у неї залишилося до старості?

Результат тесту:

Вітаємо, у Вас здорові ясна!
В здоровому
стані

А це означає, що і Ваші зуби, на даний момент, знаходяться в хорошому стані! Саме завдяки дбайливому догляду і своєчасній профілактиці Вас не турбують захворювання порожнини рота. Продовжуйте дбати про своє здоров'я в тому ж дусі, і тоді в старості Ви збережете якщо не всі (генетику ще ніхто не відміняв), то більше 80% рідних зубів! А ми Вас в цьому підтримаємо!

Результат тесту:

Ваші ясна в непоганому стані!
В здоровому
стані

Але ж може бути краще? На даний момент, головна небезпека для Вас - це ігнорування ознак захворювання і заходів з профілактики захворювань ясен і зубів. Запалені ясна, набряклість і кровоточивість можуть бути наслідком відсутності належного догляду, а в подальшому - причиною виникнення болю і навіть випадання зубів. Ваш спосіб життя сьогодні гарантує Вам в старості 51-70% власних зубів.

Результат тесту:

Потрібна допомога!
В здоровому
стані

Ви ж не згодні нести втрати? Тоді пора взятися за здоров'я порожнини рота і допомогти своїм зубам і яснам! Своєчасно надана допомога дозволить Вам попередити серйозні захворювання і зберегти свої рідні зуби, не кажучи вже про сімейний бюджет, який, в іншому випадку, буде витрачено на лікування. Якщо продовжувати ігнорувати турботу про своїх яснах сьогодні, то до старості Ви збережете менше 50% своїх здорових зубів.

Вам відмінно підійде профілактична серія продуктів Лесной Бальзам - «Основний догляд», «Природна свіжість» і «Свіжість м'яти», а також «Комплексний захист», «Натуральне відбілювання» та «Для чутливих зубів і ясен».

Продукти профілактичної серії володіють м'яким приємним смаком і комплексно доглядають за порожниною рота, зміцнюючи й тонізуючи ясна та надійно захищають від карієсу. Щодня використовуйте зубну пасту й ополіскувач для комплексного догляду за всією порожниною рота.

Перед застосуванням рекомендацій, представлених в даному матеріалі, проконсультуйтеся з фахівцем.

Ми рекомендуємо Вам регулярно відвідувати стоматолога, а також підібрали для Вас спеціальну серію Лесной Бальзам по догляду за зубами і яснами.

Лінійки «При кровоточивості», «При запаленні», «Форте» надають антибактеріальний і протизапальний ефект, а також стимулюють імунний захист порожнини рота, запобігаючи повторенню проблем в майбутньому. Щодня використовуйте зубну пасту й ополіскувач для комплексного догляду за всією порожниною рота.

Перед застосуванням рекомендацій, представлених в даному матеріалі, проконсультуйтеся з фахівцем.

Ми рекомендуємо Вам відвідати стоматолога найближчим часом, а також підібрали для Вас серію Лесной Бальзам Forest Balm.

При вираженому запаленні і хворобливості, кровоточивості ясен, використовуйте серію Лесной Бальзам Forest Balm. Засоби цієї серії ефективно нейтралізують джерело запалення, не даючи йому проникнути вглиб ясна, ефективно знижують кровоточивість і запалення, зміцнюючи стінки судин та відновлюючи природну структуру тканин.

Перед застосуванням рекомендацій, представлених в даному матеріалі, проконсультуйтеся з фахівцем.