< До головного меню

Особливості

Лісовий бальзам — експерт у натуральному та високоефективному догляді за зубами та яснами

 Турбота про ясна 

На відміну від інших брендів Лісовий бальзам приділяє особливу увагу профілактиці проблем ясен і допомоги в їх усуненні. Адже, як дерево бере поживні речовини для свого росту в родючому ґрунті, так і зуби потребують здорових ясен.

Населення України, у якого спостерігаються прояви захворювань ясен.

 
У віці 25-30 років
У віці 40 років

100% натуральні компоненти

Створюючи продукти для догляду за ротовою порожниною, Лісовий бальзам використовує перевірені часом рецептури, посилюючи їх сучасними високоефективними компонентами.

До складу продуктів Лісовий бальзам входять рослинні інгредієнти - екстракт ялиці, кори дуба, шавлії, прополісу, зібрані в екологічно чистих районах Північного Кавказу і Алтайського краю. Ополіскувачі і зубні пасти Лісовий бальзам розроблені на основі запатентованої формули на відварі 5 трав (ромашки, деревію, звіробою, чистотілу і кропиви). Вони зміцнюють ясна та забезпечують додатковий профілактичний захист всієї порожнини рота.

Підтримка природної мікрофлори

Завдяки своєму дбайливому складу ополіскувачі і зубні пасти Лісовий бальзам допомагають зберегти баланс природної мікрофлори порожнини рота. У здорової людини постійна мікрофлора виконує функцію біологічного бар'єру і стимулює свій власний імунітет, перешкоджаючи розмноженню шкідливих мікроорганізмів. Дисбаланс нормальної мікрофлори може привести до порушення локального імунітету і надалі, до захворювань порожнини рота.

Клінічно підтверджена ефективність

Продукти Лісовий бальзам забезпечують гарантований результат, підтверджений в ході клінічних випробувань, а також досвідом мільйонів лояльних покупців. Клінічні випробування продуктів Лісовий бальзам проводяться на території України, тому їх результати враховують регіональні особливості поширення проблем порожнини рота.

Всі продукти Лісовий бальзам схвалені українськими стоматологами та рекомендовані до використання для профілактики і допомоги у вирішенні проблем зубів та ясен

Комплексний догляд

Асортимент засобів по догляду за порожниною рота Лісовий бальзам представлений ополіскувачами, зубними пастами і зубними щітками. Клінічно доведено, що спільне використання продуктів Лісовий бальзам допомагає швидше і ефективніше усунути перші симптоми захворювань ясен. Зокрема, спільне використання ополіскувача, зубної пасти і зубної щітки Лісовий бальзам:

ефективніше усуває всі симптоми захворювання ясен (кровоточивість, запалення, свербіж і печіння, больові відчуття)

ефективніше захищає від карієсу, зубного нальоту, зубного каменю

ефективніше очищає міжзубні проміжки

Лісовий бальзам забезпечує комплексний, дбайливий та безпечний догляд за всією порожниною рота.