< До головного меню

Наша місія

Піклуючись про здоров'я і гігієну жителів України, Лісовий бальзам ставить перед собою мету допомогти людям зберегти свої зуби здоровими на довгі роки. Як відомо, стан зубів і здоров'я ясен тісно взаємопов'язаний, адже саме ясна тримають зуби в порожнині рота. Недостатня гігієна порожнини рота й ігнорування захворювань ясен може провокувати неприємний запах з рота, дискомфорт в порожнині рота і навіть втрату зубів...

Завдання Лісового бальзаму – допомогти людям комплексно піклуватися про всю порожнину рота, включаючи зуби і ясна.

Саме комплексний догляд за порожниною рота допомагає запобігти захворюванням зубів і ясен, а також ефективно вирішує вже наявні проблеми.

Команда розробників бренду прагне відкривати інноваційні рецептури, комбінуючи традиційні рослинні інгредієнти і сучасні компоненти для отримання високоефективних продуктів по догляду за порожниною рота. Пильна увага приділяється якості наших продуктів, які проходять багатоступеневу систему контролю при розробці та подальшому виробництві.

Лісовий бальзам не тільки стежить за високою ефективністю кожного продукту, що випускається, але і на протязі вже декількох років проводить велику освітню програму зі стоматологічними клініками.

Охоплення програми лише в 2014 році склало:

6889 Практикуючих стоматологів
8 міст

Наша програма націлена на навчання населення правильному догляду за яснами