< До головного меню

баннер

Сьогодні бренд Лісовий бальзам допомагає вирішити весь комплекс завдань, пов'язаних зі щоденним доглядом за порожниною рота і виробляє асортимент, рекомендований не тільки в період появи проблем з яснами, а й продукти - призначені для щоденного зміцнення ясен і зубів.

Свою репутацію на ринку Лісовий бальзам завоював не відразу. Минуло понад 10 років з моменту випуску першої зубної пасти і ополіскувача до дня, коли ополіскувачі Лісовий бальзам  стали №1 на ринку і завоювали визнання з боку споживачів та експертів.

В асортименті бренду було представлено тільки дві позиції: профілактична зубна паста і ополіскувач з шавлією. Це були продукти, розроблені для профілактики запальних захворювань в порожнині рота. Вони відрізнялися яскравим хвойним смаком і мали специфічний колір, обумовлений високим вмістом хвої і рослинних екстрактів.

З моменту випуску першого продукту розробники бренду Лісовий бальзам постійно шукали спосіб підвищення ефективності зубних паст та ополіскувачів. У 2005 році ми знайшли рішення і розробили нову технологію, яка до сих пір є унікальною для ринку - використання відвару трав замість звичайної води при приготуванні засобів по догляду за порожниною рота. Відвар з 5 рослинних екстрактів проводився шляхом вакуумної екстракції, в результаті якої кипіння відвару досягалося при низькій температурі - 35 градусів, що дозволяло досягти максимально повного перенесення корисних речовин з рослин у відвар.

Одночасно з посиленням рецептур у 2005 році Лісовий бальзам почав активно співпрацювати зі стоматологами та проводити клінічні тестування своїх продуктів, в результаті яких можна було оцінити динаміку поліпшення стану ясен і зубів. Сьогодні кожен продукт, що випускається під торговою маркою Лісовий бальзам, проходить обов'язкові клінічні тестування, в результаті яких підтверджуються протизапальні, кровоспинні та протиналітні властивості рецептур.

У 2011 році бренд Лісовий бальзам зробив черговий стрибок в посиленні ефективності своїх продуктів і випустив професійну серію, розроблену з використанням останніх інноваційних відкриттів в області стоматології. В основу серії було покладено запатентовану технологію глибокого зміцнення ясен, що дозволяє ще швидше зупиняти запальні процеси в порожнині рота і покращувати стан ясен.

Невпинно розвиваючись, бренд постійно шукав більш ефективні комбінації рослинних екстрактів. У 2013 році, зробивши вагомий прорив в розробках, Лісовий бальзам випустив на ринок відразу три нових серії:

    Серію «Форте», що містить концентрацію відвару трави і посилені фітоекстракти з вираженим протизапальними властивостями.

    Серію «Для чутливих ясен і зубів», яка ефективно сприяє зниженню чутливості зубів та зміцненню ясен

    Серію «Натуральне відбілювання і захист ясен», яка допомагає відновити природну білизну емалі навіть при ослаблених яснах.

У цьому ж році Лісовий бальзам випустив на ринок спеціалізовані зубні щітки, які не потребують сильного натискання при чищенні для досягнення ефективного очищення та рекомендовані для догляду за порожниною рота як при здорових, так і при ослаблених яснах.

За час свого існування на ринку бренд Лісовий бальзам ніколи не стояв на місці. Рік за роком ми вдосконалюємо свій підхід до створення нових продуктів й постійно шукаємо більш ефективні компоненти, здатні найкращим чином вирішувати проблеми ясен і зубів, а також комплексно поліпшувати стан порожнини рота. Лісовий бальзам  пройшов тривалий процес еволюції від невеликої спеціалізованої серії для ясен до широкої лінійки сучасних продуктів для догляду за всією порожниною рота.